Spawanie aluminium, stali nierdzewnej

Prowadzona przez nas spawalnia wyposażona jest w profesjonale stanowiska montażowe. Spajania materiałów dokonujemy przy wykorzystaniu metod MIG/MAG oraz TIG. Do tworzyw łączonych w naszej gdańskiej pracowni należy aluminium, stal nierdzewna, konstrukcyjna oraz pokryta powłoką galwaniczną. Wykorzystanie wymienionej metody scalania elektrodą topliwą oraz nietopliwą pozwala na uzyskiwanie dobrej jakości spoin, bez względu na grubość obrabianego materiału.

 

Nasz dział wyposażony jest w pięć półautomatycznych aparatów firmy ESAB. Posiadają doskonałe parametry techniczne i pozwalają na spawanie stali nierdzewnej oraz aluminium w wielu różnych pozycjach. Do tego zaopatrzone są w wielofunkcyjny panel, który umożliwia zrobotyzowanie prowadzonych działań, a tym samym uzyskanie pełniejszego oraz dokładniejszego efektu podczas tworzenia spoin.

 

Proponujemy usługi spawalnicze obejmujące obróbkę aluminium i stali nierdzewnej – zarówno elementów płaskich, jak i rur poddawanych badaniom szczelności. Kadra naszych specjalistów posiada niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie, które procentuje wysoką jakością wykonywanych spoin. W pełni polegają na możliwościach wykorzystywanych metod, które są na tyle uniwersalne, że pozwalają na tworzenie połączeń nawet pomiędzy bardzo cienkimi blachami.

 

Koszt wykonywanej usługi kalkulowany jest osobno dla każdego klienta indywidualnie, w zależności od jego oczekiwań. Stosowana przez nas sposoby zgrzewania sprawdzają się w przypadku większości dostępnych na rynku tworzyw, bez względu na ich grubość oraz cechy samego surowca.