Walcowanie blach, prostowanie i inne

Świadczymy usługi zwijania oraz walcowania blach, jak również profili, kątowników oraz rur. Usługi te pozwalają na uzyskanie doskonałej jakości produktów, które mogą zostać wykorzystane do wyrobu elementów niezbędnych w branży mechanicznej lub budowlanej. Zniekształcanie lub prostowanie tworzywa odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz specjalistycznych umiejętności kardy tworzącej naszą pracownię.

 

Maszyna, którą posiadamy, służy również do prostowania elementów zdeformowanych po cięciu laserowym. Możliwe jest ponowne zgięcie tworzywa i nadanie mu pierwotnego kształtu. Nasz park maszynowy wyposażony jest również w wiertarki stołowe, piły taśmowe i tarczowe, potrzebne do uzyskania pożądanych parametrów otworów oraz nacięć. Posiadamy także zgrzewarkę do kołków oraz nitownice i inne niezbędne narzędzia, dzięki którym przeprowadza się ponowne zmiany na obrabianym materiale.

 

Walcowanie blach pozwala na ponowną obróbkę tworzywa oraz nadanie mu użytkowego kształtu. Z naszą pomocą możliwe jest uzyskanie rur, kątowników czy profili o różnych grubościach. Nasi specjaliści wykonują nie tylko prostowanie, ale również zwijanie metalu – także tego przeznaczonego do produkcji artykułów o sporych gabarytach. Przeróbki plastyczne tego typu wymagają nie tylko precyzji, ale także sporego zaangażowania. Dlatego nasi fachowcy zostali specjalnie przeszkoleni, aby świadczyć nasze usługi walcowania blach w dokładny oraz profesjonalny sposób, oddając w ręce klientów odpowiednio ukształtowane surowce.